News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

EPICA posílá další vlog k albu „Omega“, které představí live v lednu 2022 v BRNĚ!


Holandská symfonická metalová skupina EPICA vydá už 26. února své nové album „Ωmega“. Kapela zveřejnila další vlog, prostřednictvím kterého nahlédnete do tvorby písní, konceptu a obalu alba.

„Tento měsíc konečně vyjde naše nové album „Ωmega“, děkujeme vám za veškerou trpělivost! V tomto vlogu hovoříme o některých lyrických koncepcích a osobních pohledech na naši cestu k albu. Také se zde noříme hlouběji do tvorby obalu s Heile.“ komentuje Mark Jansen.


Připojte se také ke kapele EPICA na jejich „road to ΩMEGA“ s denními speciály, soutěžemi, dárky a dalšími vychytávkami,>>ZDE<<


Isaac Delahaye to komentuje: „Naše zbrusu nové album „Ωmega“ vyjde koncem tohoto měsíce, 26. února. Víme, že na něj fanoušci čekají už dlouho. Abychom vám pomohli odpočítávat dny a oslavili vydání našeho nového alba, bereme vás už od 1. února až do vydání 26. každý den s sebou na „The Road to Ωmega“. Každý den můžete vstoupit do bludiště EPICA, kde na vás čeká spousta cen, dobrot a dárků! Každý den se otevírají nové dveře s úžasnými věcmi, které poskytujeme my nebo velké společnosti, se kterými spolupracujeme. Každý den je tvůj. Pojďte tedy a vydejte se společně na tuto cestu!"


Nadcházející velké evropské turné „Epic Apocalypse“ s finskými violoncellovými mistry APOCALYPTICA a prog-metalovou bandou WHEEL bylo odloženo na začátek roku 2022 kvůli probíhající pandemii COVID-19. Turné odstartuje 6. ledna 2022 v Lipsku a kapely vystoupí po celé Evropě. Do BRNA, haly Vodova dorazí tato velkolepá sestava, v nové, dechberoucí produkci 12. 1. 2022! Nenechte si to ujít!


Vstupenky na koncert jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream a Ticketmaster.


Novou epizodu EPICA sledujte zde:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz