News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

EPICA odhaluje detaily k novému minialbu a zveřejnila nové video! Live v březnu 2023 v BRNĚ!


APOCALYPTICA, EPICA, WHEEL – 24. 3. 2023, BRNO, hala Vodova


Zajíc je konečně z pytle ven: 11. listopadu vydává holandská symphonic-metalová kapela EPICA sedm zbrusu nových písní a uzavřou tak oslavy svého 20. výročí! Toto minialbum nese název „The Alchemy Project“ a je to velmi rozmanité dílo. Každá ze skladeb má hosta, mezinárodně uznávaného hudebníka (hudebníky), s nimiž byla každá píseň napsána a nahrána.
Výsledkem je album, které lehce zpochybňuje ale na druhou stranu i potvrzuje to, co EPICA skutečně je, přičemž si zachovává svůj typický zvuk. Kromě symfonických songů, na které jste zvyklí, najdete také progresivní melodické death momenty, saxofonová sóla, strašidelné ukolébavky s trojicí ženských hlasů – a dokonce i nejtěžší death-metalovou skladbu, jakou kdy nahráli!


První skladba, kterou kapela zveřejnila se jmenuje „The Final Lullaby“. Hostuje na ní norský jazzový a metalový hudebník, a frontman kapely SHINING Jørgen Munkeby. Mrkněte na to tady.


Album „The Alchemy Project“ si už nyní můžete předobjednat >>ZDE<<


Tito symphonic-metaloví titáni vystoupí už na jaře 2023 u nás!
Na svém „The Epic Apocalypse Tour 2023“ zavítá EPICA spolu s kapelou APOCALYPTICA a WHEEL už 24. března 2023, do haly Vodova, BRNO! Nenechte si to ujít!


Vstupenky na koncert můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream.
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz