News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

EPICA a jejich velkolepý celosvětový stream už tuto sobotu! Live spolu s APOCALYPTICOU


...v lednu v BRNĚ!

Nizozemská symfonická metalová kapela EPICA se připravuje na svou vůbec první streamovací akci s názvem „Ωmega Alive“, a nyní dává svým fanouškům a těm, kteří by se jimi chtěli stát - šanci dostat se do té pravé nálady.
Setlist pro nadcházející livestream událost, která bude znamenat triumfální návrat kapely na pódium na podporu jejich posledního alba „Ωmega“, teprve bude odhalen, ale už nyní si můžete vygenerovat svůj vlastní seznam skladeb EPICA s kvízem, který skupina nastavila právě pro vás.
Otestujte si své znalosti o kapele EPICA zodpovězením 10 otázek a podle počtu správě zodpovězených otázek vám bude vytvořen osobní seznam skladeb: Kvíz >>ZDE<<


Na „Ωmega Alive“ Livestream se těšte už tuto sobotu, 12. června ve 21:00 (a po této době ještě na vyžádání po dobu dalších 72 hodin).  Vstupenky a exkluzivní balíčky jsou v prodeji >>ZDE<<


Tato jedinečná online událost bude dosud největším představením kapely s enormní produkcí na stále se vyvíjející a obměňující se scéně, která bude plná vizuálních překvapení. Uvidíte kapelu EPICA hrát úplně poprvé skladby z alba „Ωmega“. Chybět nebudou ani starší, nejoblíbenější songy kapely a chystá se i několika dalších překvapení.


Klávesista EPICA a hlavní organizátor akce, Coen Janssen, říká: „Po vydání našeho nového alba Ωmega jsme se ocitli se skvělými novými písněmi, které je třeba hrát živě, bez pódia, na kterém bychom je mohli hrát. Stále jsme chtěli dát našim fanouškům tu nejlepší možnou show, jak to vždy děláme, a tak jsme společně s Jensem de Vosem z Panda Productions vymysleli způsob, jak přivést zážitek z EPICA do domácností fanoušků po celém světě. Ωmega Alive je největší show EPICA, a opravdu nemohu být více hrdý na to, jak se to podařilo! Mohu vám říci, že je to jedna obrovská audiovizuální podívaná! Ponořte se do světa EPICA a připojte se k nám v Ωmega Alive!"


Do světa kapely EPICA, do tajů kapely APOCALYPTICA a do hudebního umění kapely WHEEL se už v lednu 2022 ponoříte i vy sami, live! Zažijete s nimi nezapomenutelný start do nového roku, ovšem pouze pokud se zúčastníte jejich jediného koncertu v rámci jejich „The Epic Apocalypse Tour 2022“ pro ČR, v BRNĚ, hale Vodova, 12. 1. 2022!


Vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz