News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Dvě brazilské bubenické legendy v dnešní SEPULQUARTĚ kapely SEPULTURA!


Už dnes přivítá kapela SEPULTURA ve svém pravidelném pořadu nazvaném SEPULQUARTA legendární brazilské bubeníky Joao Barone a Charlese Gavina pro své live Q&A sekci, tentokrát ve svém mateřském jazyce, v portugalštině a zahrají proslulou píseň „Ratamahatta“.
Eloy Casagrande to komentuje: „Jsme velmi rádi, že tady dnes, v další epizodě Sepulquarty, máme dvě živoucí legendy. Jsou to João Barone a Charles Gavin. Dva z nejvlivnějších brazilských rockových bubeníků všech dob. Nahráli nejslavnější rockové singly jihoamerické historie. Jsme velmi poctěni, že je máme tady, aby mohli hovořit o své hudbě a kariéře. Také s námi zahrají píseň „Ratamahatta“ z alba „Roots“ v dalším historickém živém karanténním představení. Nenechte si to ujít! Uvidíme se večer“.
Připojte se tedy dnes, 29. 7., ve 21:00 >>TADY<<


SEPULTURA live se v plné síle představí za rok na MASTERS OF ROCK 2021, který se koná v termínu 8. – 11. 7. 2021 v areálu likérky R. Jelínek ve VIZOVICÍCH!


Již zakoupené vstupenky na Masters of Rock 2020 zůstávají v platnosti i na rok 2021 a není třeba je jakkoli vyměňovat!


Celofestivalové permanentky jsou nadále v prodeji na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, TicketMaster, Plzeňská vstupenka, Metaltix a Festicket!

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz