News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

DREAM THEATER vydali nové video z připravovaného live alba!


Dvakrát na GRAMMY nominovaní a miliony alb prodávající progresivní hudební titáni DREAM THEATER vydali další video ze svého nadcházejícího, devátého live alba „Distant Memories - Live In London“. Video je z druhého setu show, kde James LaBrie, John Petrucci, Jordan Rudess, John Myung a Mike Mangini oslavují klíčové koncepční album kapely „Metropolis Part 2 - Scenes From A Memory“.
Ve skladbě „Fatal Tragedy“ live uvidíte DREAM THEATER ve svém pověstném odborném muzikantském umění, které potvrzují ve všech svých albech vydaných za posledních dvacet let.

„Představení „SFAM“ naživo celých dvacet let po jeho prvním vydání bylo pro nás všechny zábavné. „Fatal Tragedy“ je jednou z těch temnějších, těžších a napínavějších písní v rámci „Scenes“ a u našeho publika má vždy úžasnou odezvu. Je to důležitá skladba, protože lyricky pomáhá určit detaily příběhu, zatímco hudebně předvádí některé z našich oblíbených instrumentálních momentů na albu“, vysvětluje John Petrucci.


„Distant Memories - Live In London“ bylo natočeno na vyprodaném koncertu v divadle Apollo v Londýně, a dokumentuje tak světové turné kapely na podporu jejich posledního, velmi uznávaného studiového alba „Distance Over Time“ a 20leté výročí jejich klíčového konceptuálního alba „Metropolis Part 2 - Scenes From A Memory“. Nové živé album je první od „Breaking the Fourth Wall“ v roce 2014. Nové živé vydání bude k dispozici v různých verzích, včetně digitálních, 3-CD a 2 DVD multibox, 3-CD a 2 Blu-Ray digipak s pouzdrem. K dostání bude i limitované edice luxusního 3-CD + 2 Blu-Ray + 2 DVD Artbook a limitovaná sada boxů 4-LP a 3-CD. Součásti live alba budou také pohledy do zákulisí, jak se kapela připravuje na představení.


Album vyjde 27. listopadu a již nyní jsou spuštěny předobjednávky alba ve všech jeho chystaných formátech. >>TADY<<

Na video "Fatal Tragedy" se podívejte tady: