News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

DEATH ANGEL, účastník MASTERS OF ROCK 2021, vydává animované video!


Legenda thrash metalu z Bay Area, DEATH ANGEL, zveřejnila nové animované video, vytvořené Benem Clarksonem k písni „Aggressor“ z jejich velmi vysoce oceňovaného alba „Humanicide“.


V komentáři k videu kytarista Rob Cavestany říká: "Nápad začal jako vizualizace písně, ale když jsme viděli záběry, byli jsme na tom hned závislí a věděli jsme, že se to musí proměnit v kompletní video. Ben odvedl neuvěřitelnou práci, když zobrazil koncept songu „Aggressor“ a jeho umělecký styl je pro Death Angel jedinečný. Načasování tohoto vydání nemohlo být lepší vzhledem k okolnostem, které nás obklopují! Podívej se sámi…"

DEATH ANGEL slaví úspěchy se svým nejnovějším albem „Humanicide“, které bylo jednou z nejlépe hodnocených metalových desek roku 2019 a bylo nominováno na cenu „Best Metal Performance“ na GRAMMY AWARD.


DEATH ANGEL přijedou své umění předvést i k nám, v létě na festival MASTERS OF ROCK 2021 (8. – 11. 7. 2021, areál likérky R. Jelínek, VIZOVICE)! Budete tam?


Festivalové vstupenky objednávejte na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketstream, Ticketmaster, Plzeňská Vstupenka, Metaltix a Festicket.

Video tady: 

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz