News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Christos Antoniou vás jménem kapely SEPTICFLESH zve na festival ROCK CASTLE 2022!


ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20. 8. 2022


Loni jim to z náhlých a nečekaných osobních důvodů nevyšlo a na poslední chvíli se museli z 1. ročníku festivalu ROCK CASTLE omluvit. Slíbili však účast na tom letošním, 2. ročníku a svůj slib plní!  Propracovaný symfonický death-metal řeckých SEPTICFLESH nasytí vaše dychtivé duše už za týden a něco! Jejich temný emocemi prosáklý symfonic-death-metalový dýchánek dá sbohem slunci a parádně vás naladí na druhou rock-metalovou festivalovou noc v zámecké zahradě MORAVSKÉHO KRUMLOVA!


Připravte se na jejich jedinečný zvuk, kombinující emocionální, symfonickou/soundtrackovou hudbu s Aggressive Death Metalem a skladby, které vás dostanou!
Osobně vás na festival ROCK CASTLE zve jeden ze zakladatelů kapely, kytarista Christos Antoniou.

Tohle si nenechají ujít ani místní hradní pánové a dámy, duchové a démoni…buďte u toho!


Festivalové i jednodenní vstupenky, campy a parkování můžete ještě stále objednávat na těchto stránkách. POZOR! Objednávat zde půjde už jen do tohoto pátku 12.8.! Poté už budeme brát jen zaplacené rezervace na pokladnu na místě!
Vstupenky jsou a nadále, až do festivalu, budou nabízet také sítě Ticketportal, Ticketmaster či Plzeňská vstupenka.The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz