News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Česká legendární sebranka TŘI SESTRY zveřejnila nový videoklip! Live v Rožnově


...pod Radhoštěm už na začátku prázdnin!

„Já jsem Aleš“, to je píseň z alba coverů Sex Drógy Rokenról (v originále Die Toten Hosen a počin Hier kommt Alex). Tuto skladbu se legendární TŘI SESTRY rozhodli vyslat do světa jako poděkování a podporu všem hospodským, barmanům, výčepním ...no prostě všem, kteří pocítili v posledním roce plnou tíhu svého nadmíru zodpovědného povolání a jen smutně koukali, jak jim rezaví pípy. „Bez vás by to teď bylo sakra smutný! Tak na zdraví!“

Viedoklip „JÁ JSEM ALEŠ“ režíroval Petr Orozovič, hrají Tři sestry, Aleš Háma a v roce 1986
Eva Holubová… a samozřejmě „Bábisti“ což jsou letití štamgasti Hostince U Báby v pražském Braníku, mezi nimiž jistě poznáte i branického krále a českého Homera Simpsona – Vlastíka Zavřela. Všem patří speciální a nehynoucí DÍKY!

Lou Fanánek Hagen o klipu a natáčení říká: „Jak řekla Supice, bylo to jako sraz třídy po mnoha letech. Ožily staré vzpomínky, ta hospoda u Báby je zázračně dochovaná téměř ve stejném stavu. Máme parádní památkový klip!"

Stopáž klipu je kousek přes 4 minuty a stejně jako album obsahuje spoustu zajímavých detailů, kterých si začnete všímat až po dalších shlédnutích.

Videoklip v doprovodu živé hudby, pak uslyšíte a uvidíte na jednotlivých koncertech skupiny TŘI SESTRY v rámci TŘI SESTRY SEX DRÓGY ROKENRÓL TOUR! Např. v ROŽNOVĚ POD RADHOŠTĚM, na koupališti to bude už brzy, 9. 7. 2021 od 19:00!!!
Tož si dojděte zapařit a zabékať!

Vstupenky na koncert exklusivně na www.ticketstream.cz nebo v Turistickém Informačním Centru v Rožnově p/R.


Na video se mrkněte zde:

The tickets can be purchased at the following resellers:
TicketStream.cz