News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Britská rocková legenda URIAH HEEP oslaví své 50. výročí v ČR! Velkolepá oslava


...se uskuteční v prosinci 2022 v PRAZE!

Zdá se to neuvěřitelné, ale je to tak! Legendární britská formace URIAH HEEP oslavila už 50. let na světové rockové scéně! Plánované oslavy zhatil virus Covid-19, ale stále aktivní „Uriáši“ si z toho nic nedělají a svou velkolepou oslavu prostě s úsměvem posunuli na další rok, na prosinec 2022, kdy už bude svět snad definitivně vyléčený, v pořádku, a hlavně plný nadšení a radosti z koncertních show!


URIAH HEEP naplánovali svoji velkou narozeninovou párty také pro fanoušky u nás, v ČR! Uskuteční se 10. 12. 2022 v PRAZE, Fóru Karlín a už teď je jasné, že půjde o skutečně fantastickou akci!


Mick Box říká: „Konečně můžeme oslavit naše 50. výročí, když jsme opustili „Lockdown a jdeme do „Rockdownu„. Je to sice o dva roky později, než to mělo být, ale díky tomu je oslava ještě výjimečnější. Mocní ‚Heep‘ jsou stále ‚Eavy, still‘ Umble a tak hrdí na tento úspěch. Těšíme se, až budeme na cestách, tvrdě s vámi rockovat a sdílet tuto oslavu s našimi úžasnými fanoušky. "Appy days!"


Vždyť URIAH HEEP jsou žijící legendou, opravdovými rockovými velikány, kteří patří spolu s kapelami Led Zeppelin, Black Sabbath a Deep Purple ke čtyřlístku, jenž v sedmdesátých letech udával směr, kudy se vyvíjel hard rock!


„Uriáši“ si svým dokonalým, klasickým rockem stále drží silnou pozici a dá se říct, že žijí svůj sen! Energie jim rozhodně neschází, což stvrdili také deskou s příznačným názvem „Living The Dream“ (2018).  Nyní se kapela chystá vesele a s nadhledem oslavit svoji „50“ a jako dárek si naděluje nevšední CD box nazvaný „URIAH HEEP – 50 Years In Rock“! Magický box obsahuje 23 CD + LP. Objednat si jej a řádně se tak na narozeniny URIAH HEEP nachystat můžete >>TADY<<


URIAH HEEP jsou zkrátka fenomén! Prodali po celém světě víc než 45 milionů alb, odehráli více než 4000 koncertů ve více než 60 zemích světa! Jejich historie vydá za svazky a my se nyní můžeme spolu s nimi ohlédnout zpět na celou jejich dlouhou hudební kariéru a oslavit jejich významné jubileum, 50. let na poli světového rocku! Tak nezapomeňte, a těšte se 10. prosince 2022, PRAHA, Fórum Karlín!


Vstupenky na koncert budou v prodeji exkluzivně v síti Ticketmaster od tohoto pátku 3.12.!