News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Brazilská NERVOSA vystoupí v létě na ROCK CASTLE festivalu v doplněné sestavě


...a s novým materiálem!

ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


Divoké dívčí thrash-metalové kvarteto z Brazílie - NERVOSA - oznámilo rozšíření své sestavy o další půvabnou kytarovou posilu!


Pozici obsadí kytaristka Helena Kotina. Kapelu NERVOSA ve svých začátcích tvořily dvě kytaristky, ale po odchodu Karen Ramos se kapela rozhodla zůstat jen jako trio. Po kompletní změně sestavy v roce 2020 pak Priku napadlo přidat druhou kytaristku, ale rozhodla se to udělat později, protože v té době bylo v kapele příliš mnoho nových členů a sestava se už tak posunula ke 4 členům.  Pár měsíců po vydání "Perpetual Chaos", v březnu 2021, Prika zavolala Heleně, aby se připojila k Nervose, a od té doby spolu začali skládat nové album. Na konci roku 2022 pak Mia nemohla jet na turné po Latinské Americe, a tak Priku napadlo požádat Helenu, aby přijela hrát na baskytaru a měla tak i první live zkušenost s kapelou NERVOSA na turné.


Helena Kotina je mladá kytaristka z Řecka. Kytary se chopila už ve 14 letech, za což mohou její vzory, kapely Scorpions, Rainbow nebo Deep Purple. Její profesionální kariéra začala vydáním prvního EP řecké kapely Daffodil s názvem 'A hope for things that never come', v létě 2022 vydala své první sólo dílo s názvem 'One of the days' a později absolvovala turné právě s holkama z NERVOSY, jako basistka na jejich latinskoamerickém turné. Do konce roku si ještě Helena stihla zahrát po boku Paula Di'Anna a Guse G na jejich řeckém turné.


NERVOSA nyní dokončuje nové písně a velmi brzy vstoupí do studia, aby nahrála další nové, své již 5. album!  


A my se nově posílené sestavy této u nás velmi populární kapely se zbrusu novým materiálem dočkáme v srpnu, na 3. ročníku mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2023 v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!


Vstupenky na ROCK CASTLE 2023, za super cenu, platnou do konce ledna, campy a parkování, můžete objednávat na těchto stránkách. Vstupenky nově nabízí také v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Ticketstream.


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz