News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

BURNING WITCHES, speciální host PRIMAL FEAR na jejich turné, odhalují nové album!


Švýcarská heavy-metalová banda čarodějnic BURNING WITCHES s potěšením odhalují nádherný obal svého čtvrtého alba „The Witch Of The North“, které vyjde 28. května 2021!


Komentář od Burning Witches: „Jsme rády a hrdy na to, že už můžeme oznámit nové album a ukázat vám jeho úžasný obal! Vyrostli jsme společně jako tým a posunuli náš zvuk na další, vyšší úroveň, WITCHES 2021 jsou ještě více heavy a taky více epičtější, než kdy jindy! A obal? Úžasné umění Claudia Bergamina je dokonalým odrazem tohoto alba: ledové, mystické, nadčasové, silné! Seznamte se, prosím, s „The Witch Of The North“ zamilujete se do ní!“


Obal vytvořil chilský umělec Claudio Bergamín (mj. Firepower od Judas Priest nebo desky Battle Beast) a vytváří náladu na strhující cestu kouzelnými lesy a zasněženými vrcholky hor, kde je „The Witch Of The North“.


Umělec k obalu říká: „Sám velký Schmier z Destruction mě oslovil a zeptal se mě, jestli bych měl zájem udělat nový obal alba Burning Witches. Asi není třeba říkat, jak rád jsem skočil na palubu. Kapela měla jedinečný koncept, takže mi trvalo mi pár týdnů, než jsem přišel s nápadem, se kterým jsem byl spokojený. Chtěly klasicky vypadající ilustraci; do značné míry v atmosféře Kena Kellyho a Franka Frazetta. Lesní čarodějnice byla inspirována Enty z filmu „Pán Prstenů“ a Botticelliho „Zrození Venuše“. Vyobrazení dívek pak bylo vytvořeno v comicsovém stylu a práce na jejich tvářích, aby vypadaly co nejreálněji, byla velká zábava. Přál bych si, aby mě podobnou práci požádalo více kapel!“


BURNING WITCHES jsou speciálním hostem nadcházejícího turné kapely PRIMAL FEAR „Metal Commando Over Europe“ v rámci něhož se zastaví hned 2x také v ČR!


18. 9. 2021 ZLÍN, Masters of Rock Café
20. 9. 2021 PRAHA, MeetFactory

Vstupenky na oba koncerty jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz