News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

BURNING WITCHES, čarodějky doprovázející PRIMAL FEAR na jejich turné, zveřejnily nové video!


Heavy metalové čarodějky BURNING WITCHES hrdě vydaly nejen titulní skladbu svého připravovaného nového studiového alba „The Witch Of The North“, ale také vůbec první, skvělé video, které k tomu patří. A lepší datum si vybrat nemohly. Dnes je pálení čarodějnic, filipojakubská noc, Beltain či, chcete-li Valpuržina noc, zkrátka tradiční noc čarodějnic, která je hluboce zakořeněna ve středoevropském a severoevropském folklóru.


Zatímco píseň „The Witch Of The North“ představuje BURNING WITCHES v jejich nejvíc heavy hávu a s jejich dosud největším sborem, hudební video oživuje umělecké dílo Claudia Bergamina z obalu tohoto ohromujícího alba. Svědectví o tom, jak lesní čarodějnice vykouzlí z plamenů válečníka, démona, kterého dovede do boje. Čarodějnictví, šerm, oheň a krev – asi není nic víc metal, než právě toto!


Tak šťastnou Valpuržinu noc!  


BURNING WITCHES to komentují: „Byl to náš velký sen, konečně produkovat videoklip s uznávanou společností, jako je Grupa 13, a s trochu větším rozpočtem. Titulní skladba nového alba byla perfektní skladbou, kterou lze vizuálně převést, protože nejde o typický singl, je to spíše epický příběh. Tímto způsobem jsme tedy píseň vizuálně ztvárnily už na věky! Doufáme, že se vám bude líbit stejně jako nám! “


BURNING WITCHES přijedou do ČR očarovat i vás, a to hned 2x! Spolu s PRIMAL FEAR a SCARLET AURA se jich dočkáme 18. 9. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café a 20. 9. 2021 v PRAZE, MeetFactory! Metalu zdar!


Vstupenky na oba koncerty můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream.

„The With Of The North“ video najdete tady:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz