News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

BLACK FRIDAY na festivalová trička METALFEST, MASTERS OF ROCK a ROCK CASTLE


...z uplynulých ročníků už příští sobotu na ZIMNÍM MASTERS OF ROCK ve ZLÍNĚ!

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2022 – sobota, 3.12.2022 – ZLÍN, hala Datart

Metalheads, pozor! Na letošním ZIMNÍ MASTER OF ROCK, který odstartuje už příští sobotu, 3.12. ve 12:30 ve zlínské sportovní hale Datart pro vás chystáme ve festivalovém obchůdku velkou slevovou akci! BLACK FRIDAY, aneb mega slevy na všechna festivalová trička uplynulých ročníků festivalů METALFEST OPEN AIR, MASTERS OF ROCK i ROCK CASTLE! Jednotná cena těchto triček bude suprových 200,-Kč!

Tak neváhejte a nasměrujte příští sobotu své první kroky třeba právě do festivalového shopu! Ten bude umístěn ve velkém venkovním stanu u haly. Bude tady na vás čekat i zbrusu nové DVD MASTERS OF ROCK 2022 za super zaváděcí cenu 350,-Kč, která bude platit jen v tento den a premiérová projekce tohoto DVD na velkoplošné obrazovce! Stavte se, budou Vánoce a obchůdek bude plný tipů na dárky pro rockery a rockerky! Festivalový shop pro vás otvírá v sobotu 3.12. už v 11 hodin dopoledne a platit zde půjde i kartou!

Vstupenky na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK můžete ještě stále objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal či Ticketmaster.


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz