News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

BLACK FRIDAY na ZIMNÍM MASTERS OF ROCK i na DVD uplynulých ročníků MASTERS OF ROCK!


ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2022 – sobota, 3.12.2022 – ZLÍN, hala Datart


Metalheads, na letošním ZIMNÍ MASTER OF ROCK, který odstartuje už příští sobotu, 3.12. ve 12:30 ve zlínské sportovní hale Datart pro vás chystáme do festivalového shopu, kromě novinkového DVD MASTERS OF ROCK 2022 za super zaváděcí cenu, 350,-, platnou jen v tento den, i velký VÝPRODEJ starších DVD z minulých ročníků tohoto festivalu! BLACK FRIDAY na festivalové DVD za super cenu 300,-Kč! Bude to jedinečná příležitost doplnit si svoji sbírku festivalových DVD.


Návštěva festivalového obchůdku, který bude tradičně umístěn ve velkokapacitním stanu u haly Datart, se tedy určitě vyplatí! Skvělý tip takhle před Vánoci, co myslíte? Festivalový shop bude nacpaný k prasknutí veškerým sortimentem všech našich festivalů – METALFEST, MASTERS OF ROCK i ROCK CASTL, přičemž trička a starší DVD zde nakoupíte opravdu za super ceny v akci BLACK FRIDAY, která bude platit pouze na ZIMNÍM MASTERS OF ROCK! Festivalový shop pro vás otvírá v sobotu 3.12. v 11 hodin dopoledne a POZOR, platit zde budete moci i kartou!


Vstupenky na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK můžete ještě stále objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal či Ticketmaster.The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz