News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

BEYOND THE BLACK a jejich akustická online show už zítra!


Pandemická doba přináší obrovské výzvy a podporuje nové, odvážné kroky. Kapela BEYOND THE BLACK nechtěla zůstat pozadu, a tak připravila už na zítřek, na pátek 16. dubna, vůbec první akustickou show, kterou se dotknou nejhlubšího jádra své tvorby.
Místo původního akustického provedení však ve své show nazvané „ORIGINS - Online Acoustic Experience“ využijí velkou produkci, ohromující vizuální efekty a rozšířenou sestavu kapely - autentickou, vzrušující a silnou!


Kdo říká, že si nemůžeme společně užívat živou hudbu společně, a přitom si zachovat potřebný odstup?


BEYOND THE BLACK představí své nejoblíbenější písně v dramatickém, kinematografickém prostředí, ve kterém pocítíte plnou energii, jako z živého koncertu, kterou vám předá vaše domácí obrazovka.


Připravte si televizi, připravte si zásoby piva a zkontrolujte zvukový systém. Den „D“ je už zítra! Vstupenky jsou ještě k dispozici >>ZDE<<
Všem majitelům vstupenek pak bude show k dispozici až do 18. dubna a budou se na ni moci dívat tak často, jak budou chtít.


Kapela BEYOND THE BLACK z masa a kostí a plná energie a nadšení, navíc spolu s parádními AMARANTHE, 4. 2. 2022 ve ZLÍNĚ, klubu Masters of Rock Café! Určitě doražte!


Vstupenky na koncert jsou k dostání na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream.


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz