News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

BEAST IN BLACK, které uvidíme live v prosinci ve ZLÍNĚ, posílají další nový singl a video!


Ponořte se hluboko do vzrušující energie svůdné noci v japonském hlavním městě se všemi blikajícími neony, kde na vás číhá nebezpečí za každým rohem!  Metaloví hrdinové BEAST IN BLACK vydali svůj druhý singl nazvaný „One Night In Tokyo“, z jejich nadcházejícího alba „Dark Connection“, které spatří světlo světa 29. října!

Kytarista Anton Kabanen uvádí: "Co může být lepšího, než strávit jednu noc v Tokiu? Je to tak, nic. Pokud vás tento hyper povznášející a maximálně nabušený heavy metalový hybrid italské diskotéky a eurobeatu neznepokojí a nepolapí futuristickými sny okouzlujícího a vzrušujícího Tokia, pak nejste dostatečně blázniví či šílení na cestu, na kterou vás Beast In Black mohou vzít. Pokud jste s námi, raději se připoutejte, čeká vás maniakální, divoká jízda!“


Tak co myslíte? Jste dostatečně šílení na to ustát BEAST IN BLACK naživo, a ještě si to pořádně užít? Věříme, že ano, a tak nabízíme jízdenky na tuto crazy metalovou noc, která proběhne ve ZLÍNĚ, hale Datart 11.12.2021!


Jízdenky na cestu s BEAST IN BLACK, MISTER MISERY a NESTRUCTION objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster a Ticketstream.


Na video se podívejte zde:
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz