News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

AVANTASIA chystá pro ROCK CASTLE 2022 festival vůbec nejdelší, grandiózní show!


ROCK CASTLE 2022 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20.8.2022


AVANTASIA. To je jako dobrodružná a barevná kniha, která nikdy neomrzí a nikdy nezklame. Je stále plná překvapení a ty jedinečné pocity, které zanechá po přečtení jsou vždy neopakovatelné, příjemné a nezapomenutelné. Tuto fantastickou knihu vám ve své originální audiovizuální podobě přiveze sám její tvůrce, Tobias Sammet, už za necelý měsíc, na 2. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2022 (zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV, 18. – 20.8.2022).


Tobias Sammet a spol. si pro vás, fanoušky festivalu ROCK CASTLE 2022 připravili opravdu unikátní, velkolepou a po všech směrech fantastickou a nezapomenutelnou show nazvanou „The Best Of“, která bude trvat celých 140 min! To je úplně nejdelší hrací čas, jaký kdy kapela v historii všech našich festivalů dostala! AVANTASIA neponechává nic náhodě a přiveze s sebou do „Krumlova“ svou kompletní megaprodukci, kterou obestaví pódium pod starobylými zdmi renesančního zámku. Tobias Sammet si pečlivě vybíral festivaly, kam letos v létě, ještě před vydáním nového alba „Paranormal Evening with the Moonflower Society“ zavítá a naštěstí ROCK CASTLE u nás, v České republice, se stal jedním z těch vyvolených!


Připravte se na opravdu jedinečnou, grandiózní megashow, jakou umí pouze AVANTASIA! Připravte se na dlouhou hudební cestu historií tohoto unikátního metalového projektu, ke které se připojí i zbrusu nové hudební perly, jako jsou např. „Wicked Rule the Night“, jednu z těch tvrdších, power-metalových písní s přidanou hodnotou opravdu silného vokálu nového hvězdného hosta AVANTASIE, Ralfa Sheeperse z PRIMAL FEAR. Nebo „The Moonflower Society“, song, který ukazuje hloubku a neotřelost Tobiasovy fantazie, podtrženou výrazným hlasem mistra Boba Catleyho (MAGNUM).


Na ROCK CASTLE 2022 zkrátka prožijete velmi barvitý příběh AVANTASIA vyprávěný samými mistry svého oboru! Po dlouhé době se těšte naživo na baviče a strůjce celého tohoto ambiciózního projektu Tobiase Sammeta, na řízný a nenapodobitelný hlas Jorna Landeho, na legendárního elegána Boba Catleyho, na powermetalového siláka Ralfa Sheeperse, na emotivní krásku Amandu Sommerville, na rockový hlas MR. BIG Erica Martina, chybět nebudou ani multitalenti Sasha Paeth a Oliver Harmann či energický bicman Felix Bohnke a mnoho dalších umělců.


Připravte se rockeři! Po fantastickém vystoupení mistra Roba Halforda se svou kapelou JUDAS PRIEST na letošním MASTERS OF ROCK festivalu se pro vás chystá druhý vrchol letošního festivalového léta – vůbec nejdelší live megashow metalového projektu AVANTASIA v unikátním prostředí zámeckého parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ na festivalu ROCK CASTLE 2022!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do konce července, parkování a místa v campech můžete objednávat na těchto stránkách. Vstupenky jsou k dostání také v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Plzeňská vstupenka.

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz