News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

ANGUS McSIX bude dobývat VIZOVICE a MASTERS OF ROCK 2023 svým debutovým albem!


MASTERS OF ROCK 2023 – 13. – 16. 7. 2023 – areál likérky R. Jelínek, VIZOVICE


Lidé planety Země, radujte se! Angus už dobyl peklo a nyní se vrací, aby osvobodil od zla celou galaxii! Časy se změnily a na obzoru se rýsuje stín strašlivého nepřítele, děsivějšího, než co kdy lidstvo a goblini viděli...Jste připraveni vydat se na výpravu za shromážděním nejslavnějších válečníků na světě i mimo něj? Nebo jste připraveni čelit konečné zkáze? Angus už porazil smrt a odemkl si vylepšení! Stal se legendárním válečníkem, stal se z něj ANGUS McSIX a své debutové album „Angus McSix and the Sword of Power“ vyšle do světa 7. dubna. Předobjednat si jej můžete už nyní!


Angus McSix nyní vyzývá „Staňte se mistry vesmíru“! Podívejte se na singl „Master of The Universe“ !


Připojte se ke vzkříšenému hrdinovi na jeho cestě za získáním síly meče Sixcalibur, poražením pekla a návratem do světa živých. Společně s jeho mocnou bitevní aliancí tam leží šance na naději postavit se původu všeho zla. Musíte ale proto postoupit o úroveň výš a stát se MISTREM VESMÍRU!
Tož do toho přátelé, ať má Angus McSix alias Thomas „Tom“ Winkler v létě, ve VIZOVICÍCH, na MASTERS OF ROCK nachystanou kompletní metalovou armádu!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do konce ledna, objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketmaster či Ticketstream.
The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz