News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

AMARANTHE vydali nové video!


Halloween je sice za námi, ale AMARANTHE prodlužují tuto strašidelnou sezónu svým novým hudebním videem pro skladbu „BOOM! 1“. Po vydání svého průkopnického šestého studiového alba „Manifest“, které vyšlo 2. října, nyní tito švédští moderní metaloví hrdinové znovu předvádějí svou všestrannost v této energické a výbušné skladbě „Boom!1“.

AMARANTHE ho okomentovali: „V době, kdy se zdá, že úplně každý má svůj názor na všechno, si náš vlastní „motormouth, GG6“, vyhrazuje právo pomoci si s malým arzenálem výbušnin doplněným tunou, nebo dvěma tunami dynamitu a sledujte, jak váš názor zmizí. “BOOM! 1"! Diskuse o volbách, pandemiích a nepokojích vedou společnost ke zvýšené polarizaci, ale náš „Growl God“ prostě dává přednost dělat vše na 1000 ° F. Prudký útok skvěle rozladěného metalu s jedním z nejrychlejších growlů, které zdobí současnou hudební scénu, to je „BOOM!1“, který funguje jako pokračování „GG6“ z roku 2018 a zvyšuje laťku na všech úrovních. S videem natočeným v Tarantinovském stylu to bude určitě stejně zábavné jako je píseň samotná! Dejte si studenou sklenku Napalmu a sledujte, jak jde váš svět do „BOOM!1“!“


A pokud to přežijete ve zdraví, skočte si na stránky www.mastersofrock, do sekce Vstupenky a zajistěte si možnost zažít detonaci super moderního metalu naživo! S AMARANTHE a BEYOND THE BLACK, 1. 5. 2021 ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café!


Vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách a v sítích Ticketportal, TicketMaster a Ticketstream.

Na avizované video se podívejte zde:

The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz