News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

ACCEPT se vrací s novým videem k prvnímu singlu z připravovaného alba!


ACCEPT jsou zpět! Němečtí Heavy-metaloví králové vydali první singl ze svého velmi očekávaného nového studiového alba „Too Mean To Die“, které vyjde 15. ledna 2021!

Video k singlu bylo natočeno na opuštěném zámku v Polsku a na starém hřbitově v Nashville, TN. Song ve středním tempu je až hypnotizující a zaujme nejen silnými silnými vokály. Sing-a-longs jsou zaručeny a tato píseň určitě přinese mnoho nezapomenutelných koncertních okamžiků! Podle vůdce kapely ACCEPT Wolfa Hoffmanna je „The Undertaker“ jedním z nejchytlavějších a nejpříjemnějších kousků nového alba.  Singl i album byly nahrány v Nashvillu (USA). U mixážního pultu byl opět britský mistr producent Andy Sneap (mimo jiné Judas Priest, Megadeth), který je od roku 2010 zodpovědný za nádherný studiový zvuk ACCEPT. Wolf Hoffmann uvádí ohledně názvu alba „Too Mean To Die“: „Chtěli jsme se přiblížit k situaci s Coronou. ACCEPT jsou metaloví bojovníci a pochodují dál a dál. Jsme „Too Mean To Die“!“


Obal alba je stále ještě přísně tajný, leží zatím bezpečně hluboko v podzemí, ale od dnešního dne mají fanoušci ACCEPT jedinečnou příležitost odhalit obálku, aby mohla spatřit denní světlo! Čím častěji streamují „The Undertaker“ na SPOTIFY, tím rychleji a hlouběji hrobník pracuje, až se nakonec u 500 000 streamů objeví obal alba „Too Mean To Die“. Kromě toho mohou fanoušci také vyhrát exkluzivní Zoom Meet & Greet s celou kapelou a některé další fajnovky. Tak začněte kopat!

Singl „The Undertaker“ je vydán ve 2stopém formátu s nevydanou živou verzí „Life's A Bitch“ nahranou v Oulu / Finsko 2019. Je k dispozici digitálně i jako exkluzivní 7“ vinyl ve třech barvách, každá omezená na 300 kusů. Barvy pro Evropu jsou zlaté a mramorové a červené pro USA. POZOR: Mramorová verze je již vyprodána!

Brilantní video pro tento první singl nazvaný „The Undertaker“ najdete tady: