News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

ACCEPT oznamují nový singl a video!


ACCEPT jsou zpět! Němečtí králové heavy metalu vydají již 2. října 2020 nový singl s názvem „The Undertaker“, který doprovodí také nové, skvělé video! Bude to první pohled na jejich zbrusu nové album, které se chystá! Více informací přijde v pravý čas.
Singl bude dvou-skladbový s dosud nevydanou live verzí songu „Life´s A Bitch“, nahranou ve finském Oulu v roce 2019. Bude vydán digitálně i prostřednictvím limitované edice 7“ vinylu ve třech barvách (zlatá a mramorová pro Evropu a červená pro USA), to vše pouze v limitovaném počtu 300 kopií!
„The Undertaker“ je chytlavý song ve středním tempu s děsivým podkresem, který prosákne do vaší lebky. Přidaná hodnota silných vokálů Marka Tornilla jsou samozřejmostí. Podle Wolfa Hoffmanna je právě tato píseň jednou z nejpozoruhodnějších a nejskvělejších kousků na nadcházejícím albu. Tento song naživo bude určitě nezapomenutelným okamžikem!
Singl i album byly nahrány v Nashvillu v USA. U mixážního pultu byl opět britský mistr producent Andy Sneap (Judas Priest, Megadeth atd.), Který je od roku 2010 zodpovědný za nádherný studiový zvuk kapely ACCEPT.