News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

3 týdny do startu ZIMNÍHO MASTERTS OF ROCK 2022! Jednou z hvězd je i německá


...melodic-metalová banda SERIOUS BLACK!

ZIMNÍ MASTERS OF ROCK 2022 – 3.12.2022, ZLÍN, hala Datart


17. ročník ZIMNÍHO MASTERS OF ROCK, oblíbené jednodenní studenější varianty letního velko-festivalu MASTERS OF ROCK, je tady už za 3 týdny! Jestlipak už máte vstupenky? Hlavní hvězdou letošního ročníku je švédské metalové kladivo HAMMERFALL a svými skvělými show se ve zlínské hale Datart blýsknou i další světově známá a uznávaná rock-metalová jména, jako jsou např. dnes už skoro legendární GUANO APES, či sympatický frontman známých FREEDOM CALL Chris BAY se svou sólo show anebo právě úspěšní němečtí melodici SERIOUS BLACK!


Jejich letošní novinka „Vengeance Is Mine“ bourá Německé hitparády a láme všechny rekordy kapely. Je to přímo učebnicová ukázka hluboce melodického, ale přitom dynamického metalového alba. Skladby jako např. „Tonight I'm Ready To Fight“ představují dosud nejmocnější, velmi emotivní a nápaditou tvorbu kapely. „Vengeance Is Mine“ s kytarovými riffy ostrými jako břitva, vyváženými rytmy a hymnickými melodiemi je silné a působivé od začátku do konce. Na tomto albu debutoval i nový zpěvák kapely Nikola Mijic, který svým mocným hlasem s expresivním zabarvením krásně do kapely zapadl. SERIOUS BLACK je parta pevně semknutých přátel a skvělých muzikantů a jako jedna velká a silná parta vás přijíždí ohromit do ZLÍNA, na ZIMNÍ MASTERS OF ROCK už za 3 týdny, v sobotu 3. prosince.

Bude to hodně zajímavý den plný té nejlepší rock-metalové muziky, plný zábavy a pohody při setkání s přáteli.


Po celý den bude možnost bohatého občerstvení před halou a také zde nakoupíte perfektní vánoční dárky – festivalový obchůdek bude praskat ve švech a nabídka zboží účinkujících kapel bude tradičně doplněna o vše, co nabízí festivalové shopy Masters of Rock, Metalfest či Rock Castle. Bude zde v prodeji i úplně čerstvá novinka – DVD z letošních letních „Masters“!!!


A aby toho nebylo málo, jako úplně první se zde dovíte první potvrzené kapely festivalu MASTERS OF ROCK 2023 a vstupenky na něj zde zakoupíte za tu nejlepší cenu vůbec, která bude platit jen tento den a jen na festivalu ZIMNÍ MASTERS OF ROCK! Přijít se zkrátka vyplatí!


Vstupenky na Zimní „Masters“ objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal či Ticketmaster!


The tickets can be purchased at the following resellers:
MastersofRock.cz