22.05.2025

Nákup vstupenek

METALFEST OPEN AIR 2025 – 6. 6. – 8. 6. 2025, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


14. ročník 3denní mezinárodní metalové slavnosti METALFEST OPEN AIR je tady už za 2 týdny! Je čas, abychom vám představili první letošní festivalové novinky, které na vás budou čekat ve festivalovém obchůdku! První ukázka patří novým vizuálům kelímků a novince letošního roku, HOT CUP (kelímek na kávu)! 


Limitovanou edici HOT CUP (kelímek na kávu/čaj) najdete zejména ve FESTIVALOVÉ KAVÁRNĚ, kterou najdete hned vedle FESTIVAL SHOPU.  Prodávat se bude i s víčkem a jeho cena bude 100,-. POZOR, HOT CUP kelímky nejsou vratné! Nejde tudíž o zálohu, tak jako u kelímku na pivo, ale o prodejní cenu. Pokud si svou kávu nebo čaj zakoupíte do nového HOT CUPU, při další objednávce vám ho v kavárně vymění za čistý, avšak kelímek nelze vykoupit zpět. Jako suvenýr budou v prodeji také ve festivalovém obchůdku.


Festivalový shop najdete na svém obvyklém místě, vedle kavárny před vstupem do festivalového areálu a otevře se pro vás v pátek 6. 6. v 11:30! 


Sledujte festivalové stránky www.metalfest.cz, festivalový Facebook či Instagram. Brzy vám ukážeme další vizuály a novinky z letošního festivalového merche.


Už za 2 týdny už se na vás všechny těšíme na METALFESTU v PLZNI!


Festivalové i jednodenní vstupenky, za cenu platnou do konce května, místa v kempech i na parkovištích, můžete objednávat ma těchto stránkách.
Vstupenky jsou k dostání i v sítích Ticketportal, Ticketstream, NFCtron či Plzeňská vstupenka. 







Vstupenky můžete zakoupit u následujících prodejců: