Je to známá kapela LETTERS SENT HOME! Live v listopadu v PRAZE!
FROM FALL TO SPRING + Cyan Kicks + Letters Sent Home – 7. 11. 2025, 18:30, PRAHA – Palác Akropolis
Nu-metalová kapela FROM FALL TO SPRING dorazí, v rámci svého headline tour, 7. listopadu 2025 do PRAHY, Paláce Akropolis! Nedávno odtajnili i speciálního hosta turné, finské rockery CYAN KICKS a dnes se k nim připojují i němečtí LETTERS SENT HOME!
Toto německé kvarteto si díky třem, velmi dobře přijatých EP „smutné a tvrdé hudby“ vybudovalo jméno jako kapela, která spojuje nakažlivou melodii a mohutné refrény s lyrickou hloubkou a srdcem lidí, kteří mají hodně co říct. V loňském roce vydali LETTERS SENT HOME své debutové album „Forever Undone“. Toto album, ambiciózní, smysluplné a plné života, se stalo jedním z nejzajímavějších debutů roku 2024. Deska, na které se všechno pevně spojuje!
FROM FALL TO SPRING, CYAN KICKS a LETTERS SENT HOME – 7. listopadu – PRAHA, Palác Akropolis! Přijďte! Tenhle koncert bude parádní jízda pro všechny mladé, tělem i duší!
Vstupenky objednávejte na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.