News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Do startu jubilejního, 20. ročníku MASTERS OF ROCK zbývají 4 týdny! Máte lístky?

MASTERS OF ROCK 2024 – 11. – 14. 7. 2024, VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek

Za měsíc, touhle dobou, už bude pomalu po všem…váš oblíbený vizovický festival MASTERS OF ROCK letos slaví velké výročí – 20 let a v dobře známém areálu likérky R. Jelínek se chystá velkolepá oslava, která vejde do dějin! Toto krásné festivalové jubileum přijíždí letos spolu s vámi oslavit celá řada velkých světových rock-metalových hvězd!


Za všechny jmenujme alespoň metalovou ikonu JUDAS PRIEST s novým albem „Invincible Shield“, frontmana slavných IRON MAIDEN, BRUCE DICKINSONA, rovněž se zbrusu novým sólo albem „The Mandrake Project“, vždy famózní metalový spektákl Tobiase Sammeta AVANTASIA nebo legendární heavy-metalovou bandu ACCEPT, jak jinak, než s novou deskou „Humanoid“ a mnoho dalších slavných jmen…


Čeká vás absolutně nejsilnější sestava účinkujících v historii festivalu, řada novinek a vylepšení pro vás, fanoušky, např. nové tribuny na sezení, dosud největší pódium, které kdy na „Masters“ stálo nebo novinka v podobě foto-stěny, u které se budete moci vyfotit a pořídit si tak krásnou trvalou vzpomínku na toto festivalové výročí. Počítat můžete i s bohatým doprovodným programem, na který jste už zvyklí. Třeba letos vymazlený program DRUHÉ STAGE, klasické autogramiády účinkujících, nejvyšší bungee-jumping, zábavné i relaxační zóny nebo mraky nejrůznějších stánků…


Jubilejní, 20. ročník MASTERS OF ROCK je tady už za měsíc! Máte už svůj lístek bezpečně doma? Tohle si přece nemůžete nechat jen tak ujít!


Festivalové i jednodenní vstupenky, za cenu, platnou do konce června, a VIP vstupenky na sezení na třech nových tribunách, objednávejte na těchto stránkách. 
Vstupenky jsou k dostání také v sítích Ticketportal, Ticketstream či Metaltix!
The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz