News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Mezinárodní metalová banda ANKOR vydala nový singl! Live na festivalu ROCK CASTLE 2024!

ROCK CASTLE 2024 - 15. – 17. 8. 2024, zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV

Mladá a sympatická kráska Jessie Williams se svou bandou ANKOR poslali do světa zbrusu nový singl „Embers“, kterým vás lehce ladí na srpnový ROCK CASTLE festival v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ!

Jessie o singlu: „Embers je šestou kapitolou našich nejnovějších singlů a příběhů. Je to skladba o vyrovnávání se se zármutkem a ztrátou. Videoklip jsme natočili v krásném kostele v Londýně a věříme, že přesně vystihuje poselství písně. „Embers“ je cesta myslí někoho, kdo žije v alternativní realitě. Sní o tom, co by mohlo být, kdyby….Pravda je ale mnohem temnější. Je to obřad, který mohl být svatební, ale není….může to působit jako negativní song, ale v tom smutku je i naděje…“.

Na tuto mezinárodní kapelu, kterou kromě zpěvačky Jessie tvoří také kytaristé David Romeu a Fito Martinez, basák Julio López a bubenice Eleni Nota (ex-Nervosa), se můžete těšit už brzy! V zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, na 4. ročníku festivalu ROCK CASTLE! Kapele ANKOR patří už čtvrteční (15.8.) odpoledne! Buďte na místě!

Festivalové i jednodenní vstupenky na festival, za super cenu, platnou do konce června, objednávejte na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticketstream či Metaltix.


The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz