News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

SEPULTURA se loučí velkolepým turné! Naposledy live v listopadu v PRAZE!

Tam byste měli být!

SEPULTURA, Jinjer, Obituary, Jesus Piece – 23.11.2024 – PRAHA, O2 universum – VYPRODÁNO!
SEPULTURA, Jinjer, Obituary, Jesus Piece – 24.11.2024 – PRAHA, O2 universum – PŘIDANÝ TERMÍN!

Brazilská metalová ikona SEPULTURA dosáhla konce své cesty a rozhodla se odejít vědomou, plánovanou smrtí. Nepůjde ale o žádné tiché smutnění! Bude to oslava! Oslava, jak se patří, se vším všudy a po celém světě! SEPULTURA se loučí grandiózním světovým turné „40 Years Farewell Tour – celebrating Life Throufg Death“! Turné po Evropě startuje na konci října a poslední, nejemotivnější koncerty patří PRAZE! První koncert, 23.11. byl za velmi krátkou dobu zcela VYPRODÁN, a tak se s kapelou podařilo domluvit ještě jeden, termín – 24.11.2024, na který vstupenky ještě seženete! Nenechte si to ujít! Bude to oslava minulosti i současnosti a bude to metalová párty, o které se budete ještě dlouho mluvit a o které budete jednou vyprávět vnoučatům…


Buďte součástí posledního, silného loučení se SEPULTUROU! Svoji účast na těchto speciálních koncertech potvrdily také kapely ukrajinští progressive-metaloví JINJER, legendární oldschool-death metaloví OBITUARY a americká banda JESUS PIECE z Philadelphie.


Tady se lámou metalové dějiny, buďte u toho!


Vstupenky na přidaný, druhý pražský termín koncertu objednávejte v sítích Ticketmaster nebo Ticketportal.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz