News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

KORPIKLAANI posílají nové video a těší se na letošní ROCK CASTLE festival

...do MORAVSKÉHO KRUMLOVA!

ROCK CASTLE 2024 - 15. – 17. 8. 2024, zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV

Finský folk-metalový klan KORPIKLAANI zveřejnil videoklip k písni 'Harhainen höyhen' ze svého nejnovějšího alba „Rankarumpu“.
Dvanácté studiové album KORPIKLAANI „Rankarumpu“ je klasický folk metal – rychlý, energický a dynamický, zkrátka špička svého oboru. Píseň 'Harhainen höyhen' se však mírně liší od zbytku alba, protože se přiklání spíše k melancholické stránce, což se odráží nejen v textu písně, zabývající se problémy duševního zdraví, ale také v novinkovém hudebním klipu v režii Miiky Hakaly.


KORPIKLAANI to komentovali: "Harhainen höyhen" je píseň, která pojednává o problémech duševního zdraví a o tom, jak si člověk může myslet, že je slabý a náchylný k problémům a je slabý jako pírko. Pak můžete ve své hlavě slyšet špatné věci. Sám jsem byl v situaci, kdy jsem slyšel v hlavě hlas, který říkal, že moje hodiny už dávno odzvonily a že můžu odejít z tohoto světa, ale pak jsem si uvědomil, že můj čas ještě ani zdaleka nenastal... každopádně tato píseň je pro nás všechny s duševními problémy a o tom, jak špatné je ubližovat si." - Jonne


DŮLEŽITÉ: Pokud vy nebo někdo, koho znáte, bojujete s problémy duševního zdraví, depresí a/nebo sebevražednými myšlenkami, existuje pomoc. Pro bezplatnou, důvěrnou podporu a zdroje 24/7 klikněte >>ZDE<<


Letošní 4. ročník mezinárodnío rock.metalkového festivalu ROCK CASTLE, který se koná v příjemném a stinném, svěžím zámeckém parku u starobylého zámku v malebném jihomoravském městečku MORAVSKÝ KRUMLOV může být také skvělou volbou v boji s depresí! Tady to bude žít pohodovou atmosférou, super muzikou, přátelstvím a skvělou zábavou. Přijeďte si sem odpočinout, zařádit si a prožít něco zajímavého, perfektního a neopakovatelného. ROCK CASTLE festival 2024 se koná od 15. do 17. srpna 2024! Jste zváni!


Festivalové i jednodenní vstupenky můžete objednávat na těchto stránkách nebo v sítích Ticketportal, Ticktstream či Metaltix.
The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz