News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Další silná čtveřice kapel pro DRUHOU STAGE MASTERS OF ROCK 2024!

MASTERS OF ROCK 2024 – 11. – 14. 7. 2024, VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek – DRUHÁ STAGE


Program DRUHÉ STAGE festivalu MASTERS OF ROCK 2024 bude i letos narvaný skvělými bandami! Určitě se tam zastavte! Dnes přidáváme další kvarteto potvrzených kapel!

APRIL WEEPS – slovenská atmospheric-metalová stálice. Jejich tvorba je pestrou směsicí doom, gothic, groove, death či black metalu. Na svém kontě mají tři dlouhohrající alba a jako jedné z velmi mála slovenských kapel se jim podařilo odehrát vystoupení na legendárním festivalu Wacken Open Air. Letos kapela představí na „Masters“ svůj nejnovější počin „Cataclastic“. Přijďte si pro dávku emocí a dravosti!

INTOLERANCE - valašská rocková legenda, která minulý rok oslavila už 45 let existence! Show na Masters of Rock bude dodatečnou oslavou kariéry této stálice nejen valašské rockové scény. Těšte se na jejich „The best of show“!


SNAEFELL - heavymetalová formace ze Šumperka. Na kontě dvě alba a několik vydařených singlů a videoklipů! Pravidelný a vždy vítaný účastník mnoha festivalů a slavností po celé České i Slovenské republice!


T.A.K. - pražsko-třeboňsko-sedlčanská kapela hrající rockover ve složení zpěv, kytara, baskytara, bicí. Na „Masters“ přijíždí poprvé a představí vám zde svoji aktuální desku „Soukromé bouře“. Přijďte si je poslechnout!


Představování kapel DRUHÉ STAGE letošního „Masters“ se pomalu chýlí ke konci, sledujte festivalový web nebo FB profil, novinky se zde hrnou jak lavina…


Festivalové i jednodenní vstupenky, za super cenu, platnou do konce května, i VIP vstupenky na sezení na 3 nových tribunách, objednávejte na těchto stránkách.
Vstupenky jsou k dostání také v sítích Ticketportal, Ticketstream či Metaltix. 

The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz