News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

DIRKSCHNEIDER oslaví 40. výročí alba „Balls To The Wall“ v březnu 2025 v PRAZE!

 Prodej vstupenek zahájen!

DIRKSCHNEIDER – Balls To The Wall 40th Anniversary Tour – 1. 3. 2025 – PRAHA, SaSaZu


Německý heavymetalový zpěvák UDO DIRKSCHNEIDER zahájil svou profesionální kariéru v polovině 70. let 20. století s ACCEPT. Baskytarista Peter Baltes, nejnovější člen U.D.O. / DIRKSCHNEIDER bandy se také hodně podílel na tvorbě ACCEPT. Během jejich společného působení v této legendární kapele, vznikla také slavná deska „Balls To The Wall“. A právě tomuto albu odzvonila čtyřicítka!

Udova kapela DIRKSCHNEIDER, která hraje výhradně materiál ACCEPT, nenechá toto významné jubileum projít jen tak bez povšimnutí a na jaro 2025 přichystali velké evropské turné, aby tu „čtyřicítku“ oslavili spolu s vámi, metalovými fanoušky!


„Balls To The Wall 40th Anniversary Tour“ staví 1. března 2025 v PRAZE, klubu SaSazu a prodej vstupenek na tuto velkolepou metalovou slávu právě odstartoval!


Těšte se! Uslyšíte naživo a v plné síle nejen komplet celé album „Balls To The Wall“, ale mnoho dalších hudební překvapení, a to vše ve zbrusu nové pódiové show! Bude to další nezapomenutelný a neopakovatelný metalový zážitek! Buďte u toho!


Vstupenky na koncert jsou k dostání na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz