News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Piráti VISIONS OF ATLANTIS vyrazí na podzim na novou výpravu! Live už v září ve ZLÍNĚ

...a v PRAZE! Prodej vstupenek zahájen!

VISIONS OF ATLANTIS, Illumishade, Seraina Telli
21. 9. 2024 – ZLÍN, Masters of Rock Café
22.9.2024 – PRAHA, MeetFactory

Už letos na podzim se opět rozvinou plachty na pirátských lodích VISIONS OF ATLATIS a vydají se na další velkou plavbu napříč Evropou!

Moře se vaří, vzduch je plný napětí a naděje na slávu a VISIONS OF ATLANTIS jsou připraveni vybojovat další velkou bitvu! Buďte připraveni na nové melodie a zbrusu nová bukanýrská vyprávění! VISIONS OF ATLANTIS budou hrdě představovat svoji novou desku ‚"Pirates Il – Armada‘, (vyjde 5. července) a čeká vás s nimi další unikátní zážitek z imaginárních symphonic-metalových cest přes sedm moří!


Posádka s krásnou pirátskou královnou Clementine Delauney a kapitánem Michele Guaitolim v čele kotví ve ZLÍNĚ, Masters of Rock Café 21. září 2024 a v PRAZE den poté, 22.září 2024 v MeetFactory!


VISIONS OF ATLANTIS vám s novám albem přivezou nejen novou muziku, ale skutečný hurikán pocitů s přímo elektrizujícím nábojem! Tohle budou hodně dobrodružné večery. Moře vydá své krále symphonic-metalu a ZLÍN a PRAHA tak alespoň na chvíli pocítí sílu a moc nespoutaného moře!


Speciálními hosty turné je švýcarská fantasy rock-metalová kapela Fabienne Erni a Jonase Wolfa z Eluveitie, ILLUMISHADE a SERAINA TELLI, švýcarská rock-metalová zpěvačka, skladatelka a multiinstrumentalistka známá i ze svého působení v kapele Burning Witches!


Koncertní podzim začíná vůní moře! VISIONS OF ATLANTIS, ILLUMISHADE, SERAINA TELLI – 21.9.2024 ZLÍN, Masters of Rock Café a 22.9.2024 PRAHA, MeetFactory.


Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, objednávejte na těchto stránkách nebo v sítí Ticketportal.

The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz