News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Nizozemci BLACKBRIAR, kteří přijedou spolu s KAMELOT v říjnu do ZLÍNA, vydali nové video!

KAMELOT, AD INFINITUM, BLACKBRIAR, FROZEN CROWN – 18.10.2024, ZLÍN, Masters of Rock Café

Nizozemská alternativní metalová kapela BLACKBRIAR vydala zbrusu nový song 'Moonflower' s Marjanou Semkinou. Po vydání alba „A Dark Euphony“ v září loňského roku kapela opět ukazuje, že stále pracuje na nových písních a zdá se, že jejich kreativita nezná mezí.


Komentáře Zora Cock: „Moonflower vypráví milostný příběh mezi upírkou a smrtelnou dívkou a přenese vás do dávné éry, kde se temnota a touha prolínají. Je inspirován gotickým románem z 19. století „Carmilla“, nadčasovým příběhem, který předchází dokonce i nechvalně známého Drákulu. V písni vystupuje hostující zpěvačka Marjana Semkina, která se podle mě nejlépe hodí k tomu, aby z tohoto Moonflower udělala éterický, strašidelný a temný duet.“


Album „A Dark Euphony“ objednávejte >>ZDE<<


BLACKBRIAR doprovodí letos na podzim své slavné kolegy, legendární KAMELOT, na jejich „Awaken The World Tour 2024“ a společně s kapelami AD INFINITUM a FROZEN CROWN přijedou 18. října 2024 i k nám, do ZLÍNA, Masters of Rock Café!


To bude fantastický metalový večer! Pořiďte si svoji vstupenku včas a přijďte si pro tento zážitek na celý život!


Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, objednávejte na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz