News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Soundtrackem k letošnímu Halloweenu bude ve ZLÍNĚ symphonic-death-metal!

Přijedou SEPTICFLESH!

SEPTICFLESH, EQUILIBRIUM, Oceans, Scar Of The Sun – 31.10.2024, 19:00, ZLÍN – Masters of Rock Café


Temnou Řeckou bandu SEPTICFLESH asi není třeba více představovat! Jsou průkopníky specifického metalového žánru – symphonic-death-metal a za více než 30 let na scéně si na svůj vrub zapsali nespočet úspěchů s každou vydanou deskou a jejich vždy mistrovská show si získala nespočet fanoušků po celém světě! Letos na podzim vyráží SEPTICFLESH se svoji aktuální a velmi vysoce ceněnou deskou „Modern Primitive“ na evropské turné a přesně na strašidelný svátek Halloween, 31.10.2024 je jejich cesta zavede do ZLÍNA, Masters of Rock Café! Tohle se povedlo! Bude to absolutně senzační, trefná zábava na Halloweenskou noc! SEPISCFLESH vždy dodávají dokonalou, mistrovsky propracovanou symphonic-death-metalovou show, deska „Modern Primitive“ je jejich nejúspěšnějším albem v historii a patří jim stálé místo na vrcholu pomyslné metalové hory, a to ještě neřekli své poslední slovo! Uvidíte!


SEPTICFLESH s sebou na turné navíc berou další tři zajímavé metalové bandy! EQUILIBRIUM - další významná moderní metalová banda s prvky tradičního folku. Vždy krásně zběsilá, fascinující, vždy povznášející. Jejich muzika je trvalou známkou kvality, a i přes temné, emocemi prošpikované skladby, vždy přinášející pocit naděje a důvěry. OCEANS – německo-rakouská post moderní metalová kapela, která s sebou přiveze své nejnovější skladby a SCAR OF THE SUN – moderní atmosférický metal z Řecka!


Poslední říjnový den bude ve ZLÍNĚ parádně temný, a tak to má být! Jste všichni srdečně zváni, lidé i monstra…přijďte. Prodej vstupenek právě odstartoval!


Vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, objednávejte na těchto stránkách. Po Velikonocích i v Ticketportálu!

The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz