News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Švédská metalová grupa vikingů BROTHERS OF METAL vyráží na podzim na turné!

Live v listopadu v PRAZE! Vstupenky jsou v prodeji!

BROTHERS OF METAL, Grailknights - FIMBULWINTOUR 2024 – 2.11.2024 – PRAHA, Storm


Švédská vikingská sebranka BROTHERS OF METAL, známá především svými hrdinskými hymnami a elektrizujícími živými vystoupeními, ohlásila své velké evropské Headline Tour!
Pokud jste ještě o této metalové partě ze Švédska neslyšeli, žijete nejspíš někde na jiné planetě! BROTHERS OF METAL je totiž zcela mimořádný a silný 8členný ansámbl, který vzal metalový svět útokem. Jen písně z jejich aktuálního alba „Emblas Saga“ byly streamovány více než 55 milionkrát. Díky silné kombinaci severské mytologie, epických bitev a výrazného heavy metalového zvuku si BROTHERS OF METAL udělali jméno jako jedna z nejpodmanivějších živých kapel na současné metalové scéně.


A tito aktivní seveřané neodpočívají, dobývají stále nová a nová metalová srdce, po celém světě a k nám, do ČR se velmi rádi vracejí!


Na podzim pro vás chystají své velké headline tour, nazvané „Fimbulwintour 2024“ na kterém se zastaví 2.listopadu v PRAZE, v klubu Storm! A nebudou sami! Doprovázet je bude skvělá Superhrdinská power-metalová banda z Grailham City GRAILKNIGHTS, která ohromuje divácky velmi poutavou divadelní show!


Společně slibují nezapomenutelnou show, která osloví metalové fanoušky všech generací! Buďte u toho!


Prodej vstupenek právě odstartoval!


Za super zaváděcí cenu, platnou do konce srpna, je objednávejte na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.

The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz