News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Švédští AMARANTHE nahrazují v programu letošního MASTERS OF ROCK kapelu THE RASMUS!

MASTERS OF ROCK 2024 – 11. – 14. 7. 2024, VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek

Finští rockeři THE RASMUS letos na „Masters“ nedorazí! Důvodem jsou logistické problémy. Všem se velmi omlouvají a těší se, že se s vámi potkají ve VIZOVICÍCH třeba příští rok! Jejich místo však nezůstalo dlouho prázdné!  Do programu festivalu přistál nový, hrdý orel! Moderní švédští bouřliváci AMARANTHE, kteří se nedávno blýskli zbrusu novým albem „Catalyst“ a vyprodaným koncertem v brněnském Sono Centru!


AMARANTHE jsou zcela zaslouženě uctíváni, jako průkopníci žánru, vizionáři, kteří se nebojí dělat odvážné kroky do neznámých hudebních sfér. Jsou to dříči, kteří jsou výraznou hnací silou v moderním metalu! Jejich melodické cítění při zachování metalové tvrdosti, jejich vášeň pro muziku, neuvěřitelná kreativita a chuť experimentovat se jednoznačně vyplácí. Vždy originální AMARANTHE vás nyní zvou na jubilejní 20. ročník MASTERS OF ROCK do VIZOVIC, kde pro vás budou mít další, ohromující a senzační metalové dobrodružství, jak je u nich zvykem, na absolutně špičkové úrovni!


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do konce března (!) a VIP vstupenky na sezení na třech nových tribunách, objednávejte na těchto stránkách.
Vstupenky jsou k dostání také v sítích Ticketportal, Ticketstream či Metaltix.
 

The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz