News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Slavná SEPULTURA s sebou bere na velkolepé podzimní rozlučkové turné

...také moderní bandu JINJER! Ta posílá zbrusu nové live video!

SEPULTURA, Jinjer, Obituary, Jesus Piece – 23.11.2024 – PRAHA, O2 universum – VYPRODÁNO!
SEPULTURA, Jinjer, Obituary, Jesus Piece – 24.11.2024 – PRAHA, O2 universum – NOVĚ PŘIDANÝ TERMÍN!

Slavná metalová ikona SEPULTURA se loučí! A loučí se impozantně! Na letošní podzim naplánovala své velké „Celebrating Life Through Death“ - 40 YEARS FAREWELL TOUR pro Evropu a jejich úplně poslední live koncerty se uskuteční právě u nás, v PRAZE v O2 universu - 23. listopadu a 24. listopadu!


SEPULTURA si na toto své velkolepé turné přizvala také milé hosty a jedním z nich je žhavá, ukrajinská kapela JINJER! Ta bezesporu patří k nejvíce vzrušujícím kapelám současného moderního metalu. Díky své neúnavné tvrdé práci, bezkonkurenčnímu talentu a nepřetržitému koncertování, ukázala tato čtyřka svou sílu a dnes se řadí mezi kapely s nejlepšími živými show na světě. Nyní JINJER přinášejí tuto svou intenzivní pódiovou show a typický zvuk masám a oznamují vydání svého prvního oficiálního živého alba/DVD „Live in Los Angeles“, které vyjde 17. května!  Album bylo nahráno a natočeno 22. prosince 2022 v The Wiltern v Los Angeles, CA, USA. Byl to spontánní nápad celé kapely natočit živé CD/DVD, které dokonale zachytilo atmosféru z jejich strhujících live show!


JINJER posílají první ochutnávku, video „CALL ME A SYMBOL“ a spustila předobjednávky alba >>ZDE<<


23. a 24. listopadu to bude v PRAZE opravdu veliké! Buďte tam!


Vstupenky na přidaný koncert objednávejte exkluzivně v sítích Ticketmaster a Ticketportal.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz