News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Švédská metal-core hvězda IMMINENCE představí nové album v říjnu v PRAZE!

Svoji videopozvánku posílá sám zpěvák a houslista Eddie Berg!

IMMINENCE, 27.10.2024, PRAHA, MeetFactory

Už 12. dubna vyjde „The Black“! Páté studiové album jedné z nejzářivějších hvězd světového moderního metal-coru, Švédů IMMINENCE, které představí Evropě na podzim, na „The Black Tour“. Jedna zastávka tohoto velmi očekávaného turné patří PRAZE, MeetFactory. Bude to v neděli, 27. října! Kapela je v ráži, v kurzu a ve velikém očekávání, jak brzy se tyto podzimní koncerty podaří vyprodat! Svoji videopozvánku vám už nyní posílá hlavní tahoun celé kapely, zpěvák a houslista Eddie!


IMMINENCE vypustili do světa už pět singlů z připravovaného alba „The Black“ - „Come Hell or High Water“, „Desolation, „Heaven Shall Burn“, „Death by a Thousand Cuts“ a „Continuum“ a všechny budou zahrnuty do 12-ti skladbového seznamu „The Black“.
IMMINENCE to je velmi silná, vášnivá muzika, která prostě umí dokonale předávat pocity a vyvolávat emoce, které přesahují všechno ostatní. Jejich tvůrčí poselství umí poskytnout útěchu, porozumění a pocit sounáležitosti všem jejich fanouškům, jejichž řady rostou s každým dalším vydaným singlem!  Jejich láska k tomuto řemeslu se projevuje v každé jednotlivé notě, kterou zahrají a také v každé věci, kterou vyprodukují. Např. na vše používají pouze vysoce kvalitní materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí, fair trade a veganské.


Zkrátka sympatičtí IMMINENCE přirozeně rostou a stoupají k metal-core výšinám a vy se tam můžete vyšplhat a užívat si jejich sílu a energii také!  27.října v pražské MeetFactory!


Vstupenky na koncert jsou v prodeji! Objednávejte na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz