News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

KATAKLYSM vypouští svého Goliáše do Evropy! Potkejte se s ním naživo! Už tuto neděli

...ve ZLÍNĚ!

KATAKLYSM, FLESGOD APOCALYPSE, Stillbirth – Neděle, 18. 2. 2024 – ZLÍN, Masters of Rock Café

Již téměř tři desetiletí vytváří neúnavný melodický death metalový syndikát KATAKLYSM silné a nekompromisní zvukové vlny po celém světě! Ta poslední se jmenuje „Goliath“ a právě ta se nyní valí na ZLÍN, Masters of Rock Café, aby tady už v neděli 18.2. smetla a roztříštila všechny, kdo se této mocné nové síle mistrů KATAKLYSM postaví!


Zpěvák Maurizio Iacono k songu říká: "Když vstupujeme do nového roku, nemůžeme zapomenout na boje, ve kterých se svět nachází, a na temnotu, která jej pohlcuje. Tato skladba vypráví o dávné statečnosti. Žádný nepřítel není příliš velký a žádný nepřítel není příliš silný... žijeme v moderní době ale starodávný příběh Davida a Goliáše se dá aplikovat na jakoukoli dobu. Je čas povstat a společně se postavit zlu. Užijte si toto video, a navštivte nás na některé z našich nejbližších misí, ve jménu metalu a svobody!“


Připravte se na pořádný metalový výbuch! K řádné brutalitě tohoto večera přispějí také speciální hosté turné - italští symphonic-death-metaloví mistři FLESHGOD APOCALYPSE a německá death-metalová banda STILLBIRTH.


Jak říká třetí přikázání…pravý metal slaví a ve zlínském klubu Masters of Rock Café mu patří už tato neděle, 18.2.! Přijďte!


Vstupenky seženete na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.


The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz