News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Hvězda letošního jubilejního 20. ročníku MASTERS OF ROCK, BRUCE DICKINSON

...posílá nové video k novému sólovému singlu „Rain On The Graves“! Laďte formu na léto!

MASTERS OF ROCK 2024 – 11. – 14. 7. 2024, VIZOVICE, Areál likérky R. Jelínek

Zpěvák legendárních IRON MAIDEN, BRUCE DICKINSON, vydal další, svůj zbrusu nový singl „Rain On The Graves“ doprovázený napínavým videem představujícím Bruceovu live kapelu, kterou tvoří jeho dlouholetý spoluautor scénáře a producent Roy „Z“ Ramirez, bubeník Dave Moreno, baskytaristka Tanya O'Callaghan a klávesový maestro Mistheria.


„Rain On The Graves“ je druhý singl převzatý z nadcházejícího Dickinsonova sólového alba „The Mandrake Project“, které vyjde už 1. března!


Singl "Rain On The Graves" je obdařen mohutnými kytarovými riffy, dramatickými klávesami a suverénním vokálním výkonem. Byl inspirován deštivou návštěvou hrobu romantického básníka Williama Wordswortha v Lake District. Píseň přerostla v přemítání o povaze smrtelnosti a dohody s ďáblem, kterou umělci pociťovali od té doby, co Robert Johnson ve 30. letech dokázal, že to stojí za to. Video bylo natočeno v zimním Cornwallu – opět s režisérem Ryanem Mackfallem, s Brucem v roli kazatele, který uzavírá vlastní dohodu s ďáblem… Singl „Rain On The Graves“ opět předvádí vynalézavou, expanzivní a zcela pohlcující povahu alba „The Mandrake Project“, který vám sám Bruce představí naživo letos v létě na 20. ročníku festivalu MASTERS OF ROCK ve VIZOVICÍCH!


Můžete si tohle nechat ujít? Přemýšlejte rychle a pořiďte si svoji festivalovou vstupenku včas! V prodeji jsou také VIP vstupenky na sezení na třech nových tribunách! Je jen na vás, jaké léto letos prožijete…


Festivalové vstupenky objednávejte na těchto stránkách nebo nově už i v sítích Ticketportal či Ticketstream!


The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz