News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Metalová senzace ALL FOR METAL čeká nabité léto! Letos rozdovádí festival ROCK CASTLE!

ROCK CASTLE 2024 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 15. – 17. 8. 2024

Kdo by neznal ALL FOR METAL! A to se zrodili teprve v roce 2022… Loni debutovali naživo na plzeňském METALFESTU a podobně jako tam, ovládli ty největší festivalové davy po celé Evropě. Následovalo rozsáhlé turné s kapelou WIND ROSE, a hlavně vydání jejich kolosálního debutového alba „Legends“ a vydání live videa „Run“, které vás dokáže krásně nachystat na léto a tu neopakovatelnou atmosféru letních festivalů. Mrkněte se na něj a těšte se! ALL FOR METAL letos vběhnou na pódium v zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ, na mladém festivalu ROCK CASTLE 2024.

Zpěvák Antonio video komentuje: "Toto video je rekapitulací toho, co jsme dělali během naší loňské festivalové letní sezóny! Podpora, kterou jste nám ukázali, byla neuvěřitelná a toto video je poctou vám všem, našim fanouškům!" Tetzel dodává: „Je to dokonalý soundtrack pro tuto roční dobu. Nechte se pozvat do roku 2024 a mnoha dalších dobrodružství!"


A kola se u nich točí dál… Kapele jede crowdfundingová kampaň na podporu jejich nadcházejícího alba a tvorbu velkolepého videa, na kterém nyní pracují. „Naše druhé album je na cestě a my s vámi chceme hudebně i vizuálně objevit zcela nový fantastický svět: JAPONSKO! Abychom vám – našim fanouškům – dopřáli dokonalé ponoření, dostali jsme bláznivý nápad vycestovat do Japonska, abychom natočili naše hudební video k písni „The Year Of The Dragon“ a vzdali tak hold krajině a kultuře, které skladbu inspirovaly.“ Více informací ke sbírce najdete>>ZDE<<


Za námi, do ČR dorazí ALL FOR METAL zcela určitě a v půlce srpna, na 4. ročníku festivalu ROCK CASTLE jistě chytí do svých spárů všechna pravá metalová srdce! A že jich tam bude…????


Festivalové vstupenky, za super cenu, platnou už jen do zítřka (!), kempy a parkování objednávejte co nejdříve na těchto stránkách.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz