News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Prodej vstupenek na pražský koncert GUANO APES v listopadu 2024 zahájen!

GUANO APES – Free the Monkey Tour 2024 – 2.11.2024 – PRAHA, Lucerna, velký sál

Hvězdní GUANO APES se cítí skvěle! Místo toho, aby se podřizovali mechanismům současného tržního šílenství, naprosto se od nich osvobodili. Místo toho, aby každý rok vydávali novou desku, jdou raději naživo hrát, kdykoli je svědí vnitřní opice. A od té chvíle je to už jen čirá extáze. Každý, kdo byl součástí jejich prvního postpandemického turné nebo zažil jeden ze silných koncertů na velkých festivalech, si je toho plně vědom. Od prvních taktů koncertního otvíráku „You Can't Stop Me“ přes všechny klasické hymny až po závěrečný burácející přídavek „Lords of the Boards“ dali GUANO APES volný průchod svému divokému zvířeti a doslova rozhoupali každé publikum. Zatímco se svět stává stále digitálnějším, GUANO APES jdou do opozice a požadují analog. Nebo jak sami říkají:

"Jsme blíže k lidoopům než k umělé inteligenci. A lidem, starosvětským opičkám, je vlastní prvotní síla: touha po svobodě. Spolu s naším publikem se navzájem podporujeme už asi tři desetiletí. Když umělá inteligence nabírá na síle a zažíváme to smutné digitální odloučení je pochopení živého člověka v přírodě důležitější než kdy jindy. S naším ručně vyráběným zvukem chceme přivést náš vnitřní hudební svět zpět k publiku a osvobodit tak naše i jejich vnitřní opice."

GUANO APES zavítají v rámci plánovaného podzimního turné, ve své ryzí kráse, 2.listopadu do PRAHY, do velkého sálu Lucerny!

Jste zváni! Prodej vstupenek právě odstartoval!

Objednávejte na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal!The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz