News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Bratia a sestry, aneb HORKÝŽE SLÍŽE a TŘI SESTRY na společném turné už tento pátek

...a sobotu v OSTRAVĚ a ve ZLÍNĚ! Mrkněte na program večírků!

BRATIA A SESTRY TOUR 2023
Pátek 8.12. OSTRAVA, 19:30, hala Tatran – poslední lístky v prodeji!
Sobota 9.12. ZLÍN, 19:30, hala Datart

Mikulášský, nebo adventní, vánoční nebo ďábelský, nazývat to můžeme různě, ale jednoznačně se shodneme, že vás čeká další z tradičních divokých a zábavných večírků dvou spřátelených slavných hudebních souborů HORKÝŽE SLÍŽE a TŘI SESTRY!

Po veleúspěšných tour z předchozích let se tyto bandy potkávají v rámci BRATIA A SESTRY TOUR letos už popáté! Od rozdělení Československa uběhlo již drahně let, přesto oba soubory přinášejí důkaz o nerozbornosti jednoty a přátelství obou slovanských národů. Během čtyřhodinové hudební smršti vás obě kapely opět přesvědčí, že BIGBEAT JE BEZ HRANIC!

Playlisty obou kapel budou vyladěné do poslední noty. Chybět nebudou ani různá překvapení, jakož i již proslulé prolnutí a následné rozdělení obou uměleckých těles, která tak metaforicky vyjádří společnou česko-slovenskou dějinnou epochu. Zkrátka, přátelé nespoutaného rocku a pěkných písniček, bude večírek!

Tady je jeho program, tak se dostavte na čas, pivo bude!

18:00    otevření hal
19:30 – 20:50    Horkýže Slíže
21:30 - 23:10    Tři Sestry

Vstupenky ještě seženete v Tickestreamu a budou v prodeji i na místě! Tak opatrně, venku to klouže…????The tickets can be purchased at the following resellers:
ticketstream.cz