News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Koncertní rok 2023 u nás tradičně končí vánočními koncerty TARJI TURUNEN!

Máme pro vás její osobní videopozvánku!


TARJA – Dark Christmas – za doprovodu Moravské Filharmonie Olomouc
19.12. OLOMOUC - Výstaviště Flora – poslední lístky v prodeji!
20.12. BRNO - Sono Centrum – VYPRODÁNO!
21.12. OSTRAVA – Gong

Nejkrásnější období v roce, Advent, se blíží, a i letos bude nádherně zpestřen o jedinečný vánoční koncert finské rock-metalové královny TARJI TURUNEN. Její předvánoční koncerty u nás se staly už nedílnou součástí našeho těšení se na Vánoce. Letos to však bude v trošku temnějším modu…
TARJA nedávno vydala svoji novou, vánoční desku „Dark Christmas“ pokračování jejího alba z roku 2017 „From Spirits And Ghosts (Score For A Dark Christmas)“ a právě tu vám letos přijíždí představit za doprovodu Moravské Filharmonie Olomouc!

 
Nalaďte se na Vánoce silnou, podmanivou vánoční muzikou s nádechem gotické elegance a prožijte s TARJOU kouzelný, neopakovatelný zimní večer plný magie a tajemství…


TARJA vám natočila svoji videopozvánku. Moc se na vás všechny těší, tak s nákupem vstupenek už neváhejte! Koncerty v Brně je již zcela VYPRODÁN a Olomouc se vyprodání velmi rychle blíží!


Vstupenky na ostravský koncert ještě jsou a objednávat je můžete na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz