News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Nové vánoční album TARJI TURUNEN vychází už zítra! Před Vánoci naživo u nás,

...a to hned 3x!

TARJA – Dark Christmas – 19.12. OLOMOUC - Výstaviště Flora, 20.12. BRNO - Sono Centrum, 21.12. OSTRAVA - Gong

Metalová diva TARJA TURUNEN přináší přínosně před letošními svátky své nové, vánoční album „Dark Christmas“, pokračování jejího alba z roku 2017 „From Spirits And Ghosts (Score For A Dark Christmas)“. Vychází už zítra a ochutnávky z něj už jsou venku. Tady je "Frosty The Snowman" ! Tarja tady přeměnila obvykle radostnou koledu na strašidelně krásnou zimní baladu. Píseň je podmanivou fúzí sváteční nálady a gotické elegance a bere posluchače na cestu zimní nocí plnou magie a tajemství...


S využitím velkého orchestru a hravosti dětského sboru tato finská umělkyně opět dokonale mísí svůj klasicky školený hlas s temnějšími gotickými vlivy a vytváří mistrovský, místy až strašidelný soundtrack k nejoblíbenějším vánočním melodiím na světě.
TARJA přichází s absolutně perfektním vánočním albem pro ty, kteří chtějí pojmout nadcházející sváteční atmosféru zase trochu jinak a prozkoumat i její temnější stránku. Poslechněte si okouzlujícím a podmanivým způsobem ztvárněné známé vánoční hity, jako je ta od WHAM! "Last Christmas", od Mariah Carey "All I Want For Christmas Is You", "Wonderful Christmastime" od Paula McCartneyho, nebo klasiky jako "Jingle Bells", "Frosty The Snowman" a "Rudolph The Red-Nosed Reindeer", stejně jako Tarjinu zbrusu novou původní píseň "Dark Christmas".


"Bylo fascinující ponořit se do tohoto nového světa," říká Tarja. "Oceníte tyto vánoční písně s našimi strašidelnými aranžemi, které skutečně znějí tak, jak nikdy předtím. Bylo mi potěšením znovu se spojit s Jimem Dooleym a Timem Palmerem. Doufám, že se ponoříte do našeho pojetí temného vánočního ducha."


S touto svojí vymazlenou novinkou přijede TARJA opět těsně před Vánoci k nám, aby vám ji přednesla osobně, svým nezaměnitelným stylem, tentokrát za doprovodu jedné z největších filharmonií u nás, Moravské Filharmonie Olomouc! Na tuto předvánoční hudební senzaci se mohou těšit hned 3 města!
19.12. OLOMOUC, Výstaviště Flora
20.12. BRNO, Sono Centrum
21.12. OSTRAVA, Gong

Okořeňte si letošní advent nevšedním vánočním koncertem a přijďte si ho prožít! POZOR! Brněnský koncert je těsně před vyprodáním! Neváhejte a zajistěte si tento krásný předvánoční zážitek včas!


Vstupenky jsou k dostání na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.
 


The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz