News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Holandská symphonic-metalová hvězda WITHIN TEMPTATION vydala nejlepší album

...za posledních 10 let! V říjnu 2024 naživo v PRAZE!

WITHIN TEMPTATION – Bleed Out 2024 Tour – 24. 10. 2024, PRAHA – sportovní hala Fortuna

Ambiciózní, společenskými tématy nabitý a velkolepými riffy a nádhernými melodiemi překypující deska „Bleed Out“ od hvězdných WITHIN TEMPTATION je venku a kapela jím dokázala, že přímo majestátně dospěla!


V moderním metalu je jen málo kapel, které prokázaly tak konzistentní vývoj od desky k desce jako WITHIN TEMPTATION.  Jejich osmé album „Bleed Out“ je svým rozsahem opět masivní! Ukazuje, že tento slavný holandský sextet pokračuje v procházení zemí temnoty, melancholie a síly, do které vstoupili už na albu „Resist“, ale tady v ještě daleko větší míře. Je to nepochybně jejich dosud nejtěžší deska, a to jak textově, tak hudebně, navíc bez plejády hostujících umělců, kteří zdobili jejich poslední dvě desky. Tentokrát ukazují, co dokážou úplně sami.
„Bleed Out“ je možné nazvat politickým albem. Je to poprvé, co kapela otevřeně vyjádřila svůj postoj ke globálním problémům, aniž by je zahalila do literární metafory nebo fantastických obrazů. Politikou se zabývali už dříve, někdy od roku 2000 a desky „Mother Earth“ na které nás prosili, abychom se rozhlédli po katastrofálních důsledcích naší ničivé arogance.


WITHIN TEMPTATION, to jsou obrovsky dramatické hudební příběhy, temné, přesto noblesní až skoro pompézní skladby, s neuvěřitelným hlasem Sharon Den Adel a jejich show je vždy naplněna velkou dávkou teatrálnosti a visuální dokonalosti!


Naprosto bombastický koncert WITHIN TEMPTATION nás čeká příští rok, 24. října ve sportovní hale Fortuna v PRAZE! Posíláme jeden z jejich nejnovějších vizualizérů k songu „Unbroken“, abyste si album začali pomalu vtiskávat do hlavy. Vstupenky jsou v prodeji a s jejich nákupem neváhejte dlouho! Nejlepší místa mizí závratnou rychlostí!


Objednávejte na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz