News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Do Post-Hard Core párty s ANNISOKAY v PRAZE chybí už jen 20 dní! Chystejte se!

ANNISOKAY, Fixation, To Kill Achilles – European Tour 2023 – čtvrtek, 19.10.2023, PRAHA, Storm

Chytlavá, emocemi nabitá, moderní muzika od jedné z nejtalentovanějších německých kapel, ANNISOKAY rozezní už 19. října pražský klub Storm! Bude to přímo hard-core bouře plná energie, která zasáhne do srdcí všech, kdo se ji odváží vystavit!

ANNISOKAY už mají za sebou velmi úspěšná turné po Evropě, Velké Británii, Japonsku, USA i Rusku a zahráli si jako speciální host takových hvězd jako jsou např. EMIL BULLS, PARKWAY DRIVE či ELECTRIC CALLBOY. Nyní přijíždí ANNISOKAY do PRAHY nejen se svou vysoce úspěšnou deskou „Aurora“ (2020) a novým hard-core křiklounem Rudi Schwarzerem za mikrofonem, ale i s řadou dalších novinek a překvapení.

Speciálními hosty koncertu jsou mladí norští metal-core borci FIXATION a zajímavá pětičlenná alternativní rocková banda ze skotského Dundee – TO KILL ACHILLES.

Skvělá zábava, super muzika, obrovská dávka energie, a hlavně silný zážitek, to jsou vynikající ANNISOKAY, přijďte 19. října do Stormu v PRAZE!

Vstupenky jsou k dostání na těchto stránkách nebo v síti Ticketportal.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz