News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Německý kytarový mág AXEL RUDI PELL přijede se svou kapelou a zbrusu novým albem

...na festival ROCK CASTLE 2024!

ROCK CASTLE 2024 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 15. – 17. 8. 2024


4. ročník mezinárodního rock-metalového festivalu ROCK CASTLE 2024 přivítá příští léto u zámku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ další žijící legendu rock´n´rollu! Famózního německého kytaristu a neúnavného, inteligentního sympaťáka AXLA RUDI PELLA s jeho kapelou!


Pamatuje si ještě někdo rok 1989? AXEL RUDI PELL tehdy vydal svůj první sólový počin „Wild Obsession“. Berlínská zeď a komunismus zrovna padli a svět se od té doby změnil. AXEL RUDI PELL však ne. Po více než tři desetiletí funguje tento kytarista, sídlící v Německém městě Bochum, jako mistrovsky seřízené švýcarské hodinky a soustavně vydává kritikou vysoce uznávaná a ceněná, hardrocková alba.


Loni na podzim jsme měli tu čest slyšet a vidět mistra AXLA a jeho bandu naživo, když světu představoval své hned 2 nové desky „Sign Of The Times“ (2020) a „Lost XXII“ (2022). Jeho koncertní set byl naprosto unikátní a nadšení celé kapely, které za mikrofonem svým silným hlasem vládne Johnny Gioeli, vlilo obrovskou vlnu energie do žil všem zúčastněným.
Letos na jaře pak rozšířil AXEL RUDI PELL svou sérii „The Ballads“ už o šestý díl „The Ballads VI“ (2023) a jak je u něj zvykem, neodpočívá, nelení a s vervou sobě vlastní a neutuchající inspirací se pustil do prací na nové desce. Ta by měla vyjít v příštím roce! A tento pilný muzikant a tvůrce vynikající muziky a dobré nálady vám ji přijede představit live do MORAVSKÉHO KRUMLOVA na ROCK CASTLE 2024!


Festivalové vstupenky, za super zaváděcí cenu, platnou do konce září, nebo do vyprodání této emise vstupenek, kempy a parkování jsou v prodeji!

Objednávejte na těhto stránkách!The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz