News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Festival ROCK CASTLE 2024 představuje první potvrzené kapely a startuje prodej vstupenek.

ROCK CASTLE 2024 – zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 15. – 17. 8. 2024


Tak je to tady přátelé! Náš nejmladší festival, pohodový srpnový ROCK CASTLE v příjemném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ bude mít příští léto 4. roky a jako první představuje své první potvrzené kapely a spouští prodej vstupenek za super výhodnou cenu, platnou do konce září nebo do vyprodání první limitované emise!


AMON AMARTH – chystá se další nájezd slavných švédských vikingů, tentokrát na jih Moravy, na zámek v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ a na vás všechny! Jejich metalový útok bude silný, žhavý, ohnivý, přímo barbarský. Metalový zážitek to bude přesně takový, jaký umí jen a pouze obr Johann Hegg a jeho banda. Odolá zámek a jeho okolí tomuto zničujícímu nájezdu metalových Švédů? Odoláte vy?


KREATOR – pro KREATOR bude v příštím roce vše speciální! Odehrají v Evropě jen několik velmi málo exkluzivních festivalů, a to s úplně největší produkcí s jako kdy tato kapela vyrazila na turné! Setlist těchto výjimečných koncertů bude rovněž velmi speciální a mimo jiné bude obsahovat také legendární, starší songy, které kapela na koncertech běžně nehrává a nikdy nehrávala. V MORAVSKÉM KRUMLOVĚ vás tak čeká zcela výjimečná a unikátní show KREATOR!


EPICA – MORAVSKÝ KRUMLOV zažije příští léto jediný, exklusivní koncert těchto vládců působivých metalových symfonií nejen v ČR a bude to také jedno z mála vystoupení, které EPICA příští rok odehraje! Důvodem je jejich soustředěná práce na novém albu, které chtějí věnovat svůj čas, a tak se vy, fanoušci festivalu ROCK CASTLE, můžete radovat! Jste mezi vybranými a můžete se těšit na jejich velmi exkluzivní, výpravnou, epickou show, která vždy bere dech a rozbuší srdce!


Dorazí také oblíbený veselý lesní klan KORPIKLAANI, chybět zde nesmí ani mistr Chris Bay a jeho parta FREEDOM CALL a poprvé se do Krumlova“ podívají švédští power-metaloví přátelé BLOODBOUND.


Svůj jedinečný gothic-metalový rytmus zde dodají němečtí CREMATORY, svou vynikající live show a nejnovější album „Reader Of The Runes – Rapture" přijedou představit folk metaloví ELVENKING. Příběhy z germánské mytologie zde obživnou díky holandské folk-metalové bandě HEIDEVOLK a jejich dvouhlasému zpěvu s melodickými kytarami.
Poprvé zde uvidíte špičkovou alternativní a hodně avantgardní metalovou mašinu z amerického Clevelandu MUSHROOMHEAD. Jsou známí svým unikátním hudebním pojetím zahrnujícím metal, art-rock i elektro-industrial a hlavně svými originálními maskami a kostýmy! Dokonce se tvrdí, že svou image inspirovali i samotné Slipknot! Italští melodic-symphonic-metaloví maestros TEMPERANCE přivezou zbrusu novou desku „Hermitage - Daruma's Eyes Pt. 2“, která vyjde letos v říjnu a představí novou zpěvačku, dorazí i moderní alternativní metalová kapela ze Španělska – ANKOR, která se dá přirovnat např. k Arch Enemy nebo Jinjer. Ve své tvorbě skrývá obrovský potenciál a jistě o ní ještě hodně uslyšíme!


Už první výstřel kapel 4. ročníku festivalu ROCK CASTLE naznačuje, že půjde o hodně nabitý a silný ročník! Neváhejte a pořiďte si svoji vstupenku co nejdříve! Jejich prodej, za úplně nejvýhodnější cenu, platnou do konce měsíce září, nebo do vyprodání limitované edice, právě startuje, exklusivně >>ZDE<<
Nezapomeňte si ke vstupence zakoupit také své místo v kempu, případně místo na parkovištích! Prodej je ode dneška rovněž spuštěn >>ZDE<<


Další potvrzené kapely budou postupně přibývat, ale svoji vstupenku už můžete mít v ruce teď, mít klid a už jen sledovat, jak festival roste! Díky vám, přátelé! 

The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz