News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Program letošního ROCK CASTLE festivalu a zahájení prodeje jednodenních vstupenek

...už tento pátek!

ROCK CASTLE 2023 - zámecký park, MORAVSKÝ KRUMLOV – 17. – 19.8.2023


3. ročník 3denního srpnového rock-metalového svátku ROCK CASTLE se letos koná od čtvrtku 17. srpna do soboty 19. srpna opět v oblíbeném a příjemném zámeckém parku v MORAVSKÉM KRUMLOVĚ. Fanoušci i umělci si k tomuto festivalu vytvořili neuvěřitelně vřelý vztah, zejména pro jeho velmi pohodovou, letní atmosféru, rok od roku zajímavější dramaturgii i pro ten nádherný, přírodní festivalový areál v prostředí stinného zámeckého parku v malebném historickém městečku MORAVSKÝ KRUMLOV, který přímo vybízí k prázdninové návštěvě. Nově zrekonstruovaný zámek, u něhož se festival koná navíc ve svých útrobách skrývá a ochraňuje slavné a jedinečné velkoformátové dílo mistra Alfonse Muchy – Slovanská Epopej a nově také 88 fotografií světoznámého fotografa Jana Saudka, které můžete při návštěvě festivalu také vidět!
 
Soupiska potvrzených kapel pro letošek je hotova a slibuje další skvělý a nezapomenutelný závěr festivalového léta! Už tento pátek, 9.6. zveřejníme program festivalu a spolu s ním spustíme i prodej limitovaného množství jednodenních vstupenek, za 1.100,-. Tato cena bude platit do konce června, nebo do vyprodání této limitované emise.


Sledujte festivalové webovky nebo FB profil užívejte přátelé, léto a festivaly jsou v plném proudu!

Na 3. ročník festivalu ROCK CASTLE, ať už na všechny 3 dny, nebo alespoň na jeden den, jste všichni srdečně zváni!


Festivalové vstupenky, parkování a campy zatím můžete objednávat na těchto stránkách.
Vstupenky jsou k dostání také v sítích Ticketportal, Tciketmaster, Ticketstream či GoOut.The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz