News
About Festival
LINE UP
Bands
E-shop
Tickets
Contacts
0
Cart

Představujeme další novinku ve festivalovém shopu letošního METALFESTU!

METALFEST OPEN AIR 2023 – 2. – 4. 6. 2023, Amfiteátr Lochotín, PLZEŇ


Metalheads, 12. ročník 3denní mezinárodní metalové slavnosti je tady! Plzeňský METALFEST OPEN AIR vypukne už příští týden v pátek, 2.6., a my pro vás máme ještě jednu novinku, o kterou se chceme podělit! Další nový festivalový merchandising, který na vás bude čekat ve festivalovém shopu!


Představte si ráno s festivalovým hrnkem voňavé a silné festivalové kávy, anebo večer s teplým hrnkem chutného čaje v rukou…anebo si to představujte klidně oboje, protože festivalový merchandising se letos rozrostl právě o festivalové kávy a čaje, a to v originálním, stylovém balení! K tomu si můžete pořídit do sady ještě i zbrusu nový festivalový plecháček a můžete si užívat! V nabídce je:


250g krabička kávy (80% arabica, 20% robusta) s hořkosladkou chutí vanilky, černého rybízu, lískového ořechu a hořké čokolády.
100g krabička s ovocným čajem s vyváženou chutí jablka, šípku, ibišku, pomerančové kúry a pivoňky a 100g krabička s černým ceylonským čajem s vůní a chutí sladkého citronu a kakaa.


Festivalový obchůdek na vás bude čekat na svém obvyklém místě, vedle kavárny před vstupem do festivalového areálu a otevře se v pátek 2.6. v 10:30!


Těšíme se na vás už příští týden na METALFESTU v PLZNI!


Festivalové i jednodenní vstupenky můžete ještě do pondělka objednávat na těchto stránkách a do zahájení festivalu v sítích Ticketportal, Ticketmaster, Ticketstream, Plzeňská vstupenka či GoOut.
Vstupenky budou v prodeji také od pátku 2.6. od 9 rána v pokladně. POZOR! Zatímco festival a jeho okolí, tedy vč. festivalového shopu, jede v cashless systému, platba na pokladně bude možná pouze v hotovosti!


The tickets can be purchased at the following resellers:
mastersofrock.cz